SRS-4-21MM
Артикул производителя:
SRS-4-21MM
Производитель/Бренд:
Bivar Inc.
Краткое описание:
ROUND SPACER M3 PVC 21MM
Производитель :
Bivar Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.827" (21.00mm)
Color :
Gray
Diameter - Inside :
0.113" (2.87mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Self Retaining
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.827" (21.00mm)