SRS-4-1.180
Артикул производителя:
SRS-4-1.180
Краткое описание:
ROUND SPACER M3 PVC 29.98MM
Between Board Height :
1.180" (29.98mm)
Diameter - Inside :
0.113" (2.87mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.180" (29.98mm)