SRS-2-1.125
Артикул производителя:
SRS-2-1.125
Краткое описание:
ROUND SPACER #6 PVC 1-1/8"
Between Board Height :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"
Diameter - Inside :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"