SRS-1-1.240
Артикул производителя:
SRS-1-1.240
Производитель/Бренд:
Bivar Inc.
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 31.5MM
Производитель :
Bivar Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.240" (31.50mm)
Color :
Gray
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Self Retaining
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.240" (31.50mm)