SRS-1-1.210
Артикул производителя:
SRS-1-1.210
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 30.73MM
Between Board Height :
1.210" (30.73mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.210" (30.73mm)