SRS-1-1.205
Артикул производителя:
SRS-1-1.205
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 30.61MM
Between Board Height :
1.205" (30.61mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.205" (30.61mm)