SRS-1-1.145
Артикул производителя:
SRS-1-1.145
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 29.08MM
Between Board Height :
1.145" (29.08mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.145" (29.08mm)