SRS-1-1.040
Артикул производителя:
SRS-1-1.040
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 26.42MM
Between Board Height :
1.040" (26.42mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.040" (26.42mm)