SFSD-40-28-G-04.50-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-40-28-G-04.50-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)