SRS-1-18MM
Артикул производителя:
SRS-1-18MM
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 18MM
Between Board Height :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.709" (18.00mm)