SRS-1-10MM
Артикул производителя:
SRS-1-10MM
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 10MM
Between Board Height :
0.394" (10.00mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.394" (10.00mm)