MTNSP-M3-10-3
Артикул производителя:
MTNSP-M3-10-3
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM
Between Board Height :
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Male
Length - Overall :
0.866" (22.00mm)