M2122-3005-AL
Артикул производителя:
M2122-3005-AL
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 31MM
Between Board Height :
1.220" (31.00mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm) Hex
Length - Overall :
1.408" (35.76mm)