1307-38-S-12
Артикул производителя:
1307-38-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
3/4 RD X 2.00 X .380 ID
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
2.000" (50.80mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
2.000" (50.80mm) 2"