HNSM3-30-5.5-1
Артикул производителя:
HNSM3-30-5.5-1
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 30MM
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.181" (30.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.181" (30.00mm)