13RS075058
Артикул производителя:
13RS075058
Краткое описание:
ROUND SPACER, .140 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"