13RS075073
Артикул производителя:
13RS075073
Краткое описание:
ROUND SPACER, .315 ID, .750 OD,
Between Board Height :
1.250" (31.75mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)