13RS075076
Артикул производителя:
13RS075076
Краткое описание:
ROUND SPACER, .320 ID, .750 OD,
Between Board Height :
1.000" (25.40mm) 1"
Diameter - Inside :
0.320" (8.13mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.000" (25.40mm) 1"