M2147-3005-S-12
Артикул производителя:
M2147-3005-S-12
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3X0.5 STEEL 12MM
Between Board Height :
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside :
0.236" (5.99mm) Hex
Length - Overall :
0.660" (16.76mm)