13RS075074
Артикул производителя:
13RS075074
Краткое описание:
ROUND SPACER, .194 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Diameter - Inside :
0.194" (4.93mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"