13RS075035
Артикул производителя:
13RS075035
Краткое описание:
ROUND SPACER, .245 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.361" (9.17mm)
Diameter - Inside :
0.245" (6.22mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.361" (9.17mm)