36M40MF020
Артикул производителя:
36M40MF020
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
MALE FEMALE THREADED STANDOFF, M
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
1.163" (29.53mm)