SFSD-25-28-H-04.50-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28-H-04.50-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)