SFSD-50-28-G-24.00-S
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-24.00-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)