1283-38-AL
Артикул производителя:
1283-38-AL
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
3/4 RD X 1/2 X .380 ID
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"