R30-1611600
- Артикул производителя:
- R30-1611600
- Краткое описание:
- HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 16MM
- Between Board Height :
- 0.630" (16.00mm)
- Diameter - Outside :
- 0.217" (5.50mm) Hex
- Length - Overall :
- 0.630" (16.00mm)