13RS025013
Артикул производителя:
13RS025013
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
ROUND SPACER, .171 ID, .250 OD,
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.355" (9.02mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
0.171" (4.34mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.355" (9.02mm)