M1259-2545-S-12
Артикул производителя:
M1259-2545-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
4.5MM HEX X 12MM X M2.5 THD
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.472" (12.00mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)