R25-3002002
Артикул производителя:
R25-3002002
Производитель/Бренд:
Harwin Inc.
Краткое описание:
HEX STANDOFF M2.5 BRASS 20MM
Производитель :
Harwin Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.197" (5.00mm)
Color :
Silver
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.197" (5.00mm)
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.984" (25.00mm)