1287-38-SS
Артикул производителя:
1287-38-SS
Краткое описание:
3/4 RD X 3/4 X .380 ID
Between Board Height :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"