M2155-4007-SS-20
Артикул производителя:
M2155-4007-SS-20
Краткое описание:
6MM HEX X 20MM X M4 THD
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
1.163" (29.53mm)