M2195-5008-SS-20
Артикул производителя:
M2195-5008-SS-20
Краткое описание:
8MM HEX X 20MM X M5 THD
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Length - Overall :
1.163" (29.53mm)