1295-38-S-12
Артикул производителя:
1295-38-S-12
Краткое описание:
3/4 RD X 1 1/4 X .380 ID
Between Board Height :
1.250" (31.75mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)