13RS075062
Артикул производителя:
13RS075062
Краткое описание:
ROUND SPACER, .320 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.625" (15.88mm) 5/8"