13RS075046
Артикул производителя:
13RS075046
Краткое описание:
ROUND SPACER, .460 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside :
0.460" (11.68mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"