13RS075034
Артикул производителя:
13RS075034
Краткое описание:
ROUND SPACER, .515 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.340" (8.64mm)
Diameter - Inside :
0.515" (13.08mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.340" (8.64mm)