13RS031245
Артикул производителя:
13RS031245
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
ROUND SPACER, .195 ID, .312 OD,
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.355" (9.02mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
0.195" (4.95mm)
Diameter - Outside :
0.312" (7.93mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.355" (9.02mm)