M2115-3005-SS-20
Артикул производителя:
M2115-3005-SS-20
Краткое описание:
4.5MM HEX X 20MM X M3 THD
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.975" (24.76mm)