M2107-3005-S-12
Артикул производителя:
M2107-3005-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
4.5MM HEX X 12MM X M3 THD
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.472" (12.00mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.660" (16.76mm)