13RS075010
Артикул производителя:
13RS075010
Краткое описание:
ROUND SPACER, .280 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.440" (11.18mm)
Diameter - Inside :
0.280" (7.11mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.440" (11.18mm)