R30-4000402
- Артикул производителя:
- R30-4000402
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 4MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.157" (4.00mm)
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.217" (5.50mm) Hex
- Features :
- Gender :
- Male, Male
- Length - Overall :
- 0.630" (16.00mm)