R30-1611200
- Артикул производителя:
- R30-1611200
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 12MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.472" (12.00mm)
- Color :
- Natural
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.217" (5.50mm) Hex
- Features :
- Gender :
- Female, Female
- Length - Overall :
- 0.472" (12.00mm)