60/22-LL/T9/C3 LD ZRO2
Артикул производителя:
60/22-LL/T9/C3 LD ZRO2
Производитель/Бренд:
Boca Bearing Company
Краткое описание:
22X44X12MM FULL CER BEARING
Производитель :
Boca Bearing Company
Категория товара :
Bearings
Dynamic Load Rating :
Features :
Inner Diameter :
0.866" (22.00mm)
Material :
Ceramic
Outer Diameter :
1.732" (44.00mm)
Product Status :
Active
Static Load Rating :
Type :
Radial Bearing
Width :
0.472" (12.00mm)