SFR156-LL
Артикул производителя:
SFR156-LL
Производитель/Бренд:
Boca Bearing Company
Краткое описание:
5/32X5/16X1/8F" SSTL FL R BEARNG
Производитель :
Boca Bearing Company
Категория товара :
Bearings
Dynamic Load Rating :
Features :
Inner Diameter :
0.156" (3.97mm)
Material :
Stainless Steel
Outer Diameter :
0.313" (7.94mm)
Product Status :
Active
Static Load Rating :
Type :
Radial Bearing
Width :
0.125" (3.18mm)