SFSD-25-28C-G-03.25-D-NDS
Артикул производителя:
SFSD-25-28C-G-03.25-D-NDS
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)