#99MR105-2RS-X10
- Артикул производителя:
- #99MR105-2RS-X10
- Производитель/Бренд:
- Boca Bearing Company
- Краткое описание:
- 5X10X4MM BALL BEARING
- Производитель :
- Boca Bearing Company
- Категория товара :
- Bearings
- Dynamic Load Rating :
- Features :
- Inner Diameter :
- Material :
- Outer Diameter :
- 0.394" (10.00mm)
- Product Status :
- Active
- Static Load Rating :
- Type :
- Ball Bearing
- Width :
- 0.157" (4.00mm)