FFMD-25-T-18.00-01-N-RW
Артикул производителя:
FFMD-25-T-18.00-01-N-RW
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
1.50' (457.20mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)