SFSD-20-30-H-06.50-D-NDX
Артикул производителя:
SFSD-20-30-H-06.50-D-NDX
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Number of Positions :
40
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)