SFSD-20-30C-G-06.50-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-20-30C-G-06.50-DR-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)