XDCAG46M350PGA00P0
- Артикул производителя:
- XDCAG46M350PGA00P0
- Производитель/Бренд:
- Murata Electronics
- Краткое описание:
- MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 46.35M
- Производитель :
- Murata Electronics
- Категория товара :
- Monolithic Crystals
- Bandwidth :
- 5 kHz
- Frequency - Center :
- 46.35 MHz
- Height (Max) :
- 0.049" (1.25mm)
- Impedance :
- 670 Ohms
- Insertion Loss :
- 5dB
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Poles :
- 4
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ripple :
- 1dB
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)